Ceny jsou uváděné vždy za celý apartmán za 1 noc.

CENÍK 

Apartmánový Penzion Smetanka České Budějovice

1 LŮŽKOVÝ APARTMÁN


        ORIENTAČNÍ CENA

               1.200,- Kč/noc

                         

CENA       

Přesnou cenu pro požadovaný termín Vám rádi sdělíme na dotaz. Nebojte se požádat o slevu, pokud to bude možné dostanete ji.

2 LŮŽKOVÝ APARTMÁN

           ORIENTAČNÍ CENA

                   1.400,- Kč/noc

                  CENA

Přesnou cenu pro požadovaný termín Vám rádi sdělíme na dotaz. Nebojte se požádat o slevu, pokud to bude možné dostanete ji.

3 LŮŽKOVÝ APARTMÁN

         ORIENTAČNÍ CENA

       1.800,- Kč/noc

                            

CENA

Přesnou cenu pro požadovaný termín Vám rádi sdělíme na dotaz. Nebojte se požádat o slevu, pokud to bude možné dostanete ji. 

Ceny jsou uvedeny vždy za celý apartmán za 1 noc

Naše ceny uvedené v ceníku jsou orientační a pružné a jejich výši ovlivňuje především atraktivita požadovaného termínu a obsazenost v daném termínu. Ve frekventovaných termínech (např. hlavní turistická sezóna, svátky, Silvestr, sportovní akce, výstavy Hobby, Země Živitelka, apod.), mohou být aktuální ceny vyšší než ceníkové. V jiných termínech mohou být ceny i nižší než ceníkové. Náš ceník je orientační - konkrétní cenu pro konkrétní termín Vám rádi sdělíme na základě Vašeho dotazu. Kontakt

Cena za přistýlku = 400,- Kč/noc 

V ceně apartmánu je zahrnuto:  závěrečný úklid, wi-fi internet, ložní prádlo + ručníky, použití pračky, vybavení kuchyňky základním kořením,(sůl,pepř,cukr) a pro přípravu snídaní je v kuchyňkách apartmánů k dispozici také čaj, káva + mléko do kávy. Součástí všech apartmánů jsou kuchyňky, které umožňují hostům bezproblémovou přípravu snídaní,(20 metrů od pezionu je obchod s otevírací dobou 07:00 až 21:00 sedm dní v týdnu).

V ceně apartmánu není zahrnuto: denní úklid - možnost objednat v ceně 200,- Kč/úklid,        parkování - je možné buď soukromé za cenu 250,- Kč/auto/den na našem chráněném parkovišti 3 minuty chůze od penzionu(host má po celou dobu pobytu k dispozici dálkové ovládání k automatickému vjezdu(parkoviště je střežené pultem centralizované ochrany), vzhledem k omezené kapacitě tohoto chráněného parkoviště je nutné toto parkování objednat předem. Další možností je parkování veřejné v přímém okolí penzionu - zpoplatněné Magistrátem města parkovacími automaty(15 metrů od penzionu) dle potřebného času,(1 hod. = od 20,- až 50,- Kč dle délky parkování, celý den parkování stojí 450,- Kč), a to od pondělí do pátku, vždy od 08:00 do 20:00 hodin. Ve všední dny od 20:00 do 08:00 je parkování bezplatné, též od pátku od 20:00 do pondělí 08:00 a ve svátek, je toto parkování v přímém okolí penzionu zdarma. Další možnost parkování je na odstavném parkovišti 15 minut chůze od penzionu jen za 20,- Kč za celý den.(nelze parkovat více dnů vcelku - každý den je třeba parkování ukončit a po té možno opět započít) 

PLATEBNÍ PODMÍNKY: 

Nelze platit platební kartou. V případě vzdálenějšího termínu příjezdu, který umožňuje provedení bezhotovostní platby, požadujeme pobyt uhradit předem bezhotovostně na náš účet. Pobyt musí být uhrazen nejpozději při jeho začátku. Platební údaje a storno podmínky Vám sdělíme e-mailem.

Tel. +420 604 136 506

https://www.penzion-cbudejovice.cz/ceny/